Meist

Oleme tööjõuvahendusega tegelev ettevõte. Meie eesmärgiks on viia kokku Tööotsija ning Tööpakkuja ja seda võimalikult lihtsal, läbipaistval ning turvalisel moel.

Meie suurklientideks on tehased ning tootmisettevõtted nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Tegevusvaldkondadest on siiani enim esindatud puidu-, metalli- ja mööbli- aga ka toidutööstus.

Oleme tööjõu värbamisega tegelenud alates 2015. aastast ning selle aja jooksul viinud tööpakkujatega edukalt kokku üle 5500 tööotsija. Loe lähemalt meie teenuste kohta. 

Tänaseks oleme loonud koostöövõrgustiku kõikjal Ida-Euroopas (sh Valgevenes ning Ukrainas), tänu millele saame pakkuda kohalikele ettevõtetele usaldusväärset välistööjõudu.

Hoolitseme kogu vahendusprotsessi eest ise, alates tööjõu otsimisest ja testimisest ning lõpetades vajamineva juriidika, logistika, majutuse ja kindlustusega. Loe lähemalt tööjõu vahendamise kohta.

Meie eesmärgiks on ulatada abikäsi, et viia kokku oskuslik Töötaja ja väärt ettevõte ning luua sel moel pinnas suurepäraseks koostööks.

Meeskond

Info

Info

Kirjuta meile

(EST; RU; ENG; GER)
info@hirehand.eu

Müügispetsialist

+372 56 888 884 (EST; RU; ENG; GER)
info@hirehand.eu

Oksana Šablinskaja

Oksana Šablinskaja

Müügijuht

+372 50 321 83 (EST; RUS)
oksana@hirehand.eu

Ostuspetsialist

(EST; RU; ENG; GER)
info@hirehand.eu