Tööjõu rentimine tähendab ajamahuka personalihalduse usaldamist töövahendusfirma kätesse.

Mis on tööjõu rendi, vahenduse ja värbamise eelised tavapärase personaliotsingu ees?

  • Võimaldab ettevõttel keskenduda kasvule ning kliendibaasi laiendamisele.
  • Hoiab kokku nii kulusid kui ka aega.
  • Maandab tööjõu otsinguga seotud riske.
  • Võimaldab optimeerida töötajate arvu vastavalt töömahu muutustele.

Kuidas tööjõu rentimise protsess välja näeb?

  1. Otsime sobiva töötaja, testime teadmisi ja oskusi
  2. Tutvustame ettevõttele
  3. Värbamisprotsess (välistööjõu puhul vormistame ise ka kogu vajaliku dokumentatsiooni, nagu nt viisa, tööluba ja seaduslik riigis viibimine)
  4. Organiseerime logistika ja transpordi sihtkohta, vajadusel ka majutuskoha
  5. Tasustame
  6. Tagame ettevõtte vastutuskindlustuse ning töö kvaliteedi järelvalve

Mõistame, et iseäranis välistööjõu rendi ja vahendusega on seotud mõned hirmud, kahtlused ja korduma kippuvad küsimused. Loe juurde ka siit.

Lähteriik?

Vahendame välistööjõudu kogu Ida-Euroopast, sealhulgas Valgevenest ning Ukrainast, kus oleme pikaaegse koostöö tulemusena saavutanud usaldusväärse partneritevõrgustiku.

Tööjõu kvaliteet?

Tagame, et meie poolt pakutav tööjõud on vajaliku haridustaseme ja töökogemusega. Enne tööd pakkuvale ettevõttele tutvustamist testime põhjalikult tööotsija teadmisi ja oskusi, et veenduda tema professionaalsuses ja ka valmisolekus välismaal töötamiseks.

Teisest rahvusest töötaja?

Tööjõu rent tähendab, et Töötaja on ettevõttes töötades Hire Handi palgal ehk meie rendime tööjõudu tööandjale. Vahest kõige suurem hirm, millega oleme kokku puutunud, on kartus teisest rahvusest töötaja ees. Kas keelebarjäär võib saada takistuseks? Kas tema tööeetika vastab meie omale? Kas kultuurilised erinevused võivad tekitada konflikte?

Tegelikkus on näidanud, et enamasti on kõik need hirmud asjatud. Kõik meie vahendatavad välistöötajad valdavad vene ja/või inglise keelt ning on motiveeritud, avatud ning sõbraliku suhtumisega. Kui neid ka ettevõttesiseselt samal moel vastu võetakse, laabub koostöö alati kenasti. Sageli on välistööjõu kasutamise tulemused hoopis positiivsemad kui esialgu oodati, nt paraneb ka ülejäänud kollektiivi keeleoskus. Alati tasub meeles pidada, et isegi kui peaks tekkima mingeid probleeme, vahetame töötaja esimesel võimalusel välja.

Loe meie teenuste ning tegutsemisvaldkondade kohta rohkem siit või võta meiega ühendust.